Automobilių transportavimas

Automobilių transportavimas šiandien yra gana populiari paslauga, nes su palyginti maža transportavimo kaina galima greitai, saugiai ir patikimai pristatyti krovinį ne tik iš vieno miesto į kitą, bet ir transportuoti į kitą šalį.

Remiantis šio krovinio specifika, būtina atsižvelgti į visas transportavimo savybes. Galų gale, automobiliai visų pirma yra brangus turto elementas, todėl juos reikia kruopščiai pakrauti ir iškrauti, taip pat patikimai pritvirtinti ant platformos.

Automobiliu transportavimas

Automobilių transportavimo paslaugos

Mes teikiame platų įvairių automobilių gabenimo paslaugų spektrą Lietuvoje ir užsienyje. Automobilius kaip ir kitas prekes, nuo durų iki durų pristatome patikimomis transporto priemonėmis. Toks sudėtingas procesas, kaip automobilių transportavimas, yra darbas, su kuriuo mes visada sėkmingai susidorojame.

Automobilio transportavimas

Aukštos kvalifikacijos mūsų įmonės darbuotojai, saugiai pakraus automobilį ant platformos, patikimai pritvirtins krovinį, kad toliau užtikrintų saugų transportavimą. Mes turime viską, kas reikalinga automobilių pristatymui aukščiausiu lygiu, įskaitant įvairias konstrukcijas, apsauginius saugos diržus ir kitas priemones.

Nepriekaištinga reputacija ir ilgametė patirtis išskiria mūsų įmonę iš panašių automobilio transportavimo įmonių. Šiuolaikiniai naudojami automobilių logistikos organizavimo metodai leidžia mūsų klientams sutaupyti pinigų ir laiko išteklių.

Automobilio transportavimas po avarijos

Deja, visada yra rizika patekti į automobilio avariją dienos ar nakties metu.

Siekiant sumažinti visas neigiamas pasekmes avarijos atveju, mūsų autovežio telefono numerį +370 664 00300 geriau iš anksto išsaugoti savo telefonų knygoje.

Net jei iškiltų bėdų ir nakties metu, galite paskambinti autovežiui, kuris nedelsdamas pristatys jūsų automobilį remontui ar parkavimui visoje Kauno apskrityje.

Automobiliu transportavimas po avarijos

Skubi pagalba

7 dienos per savaitę, 24 val. per parą.

Susisiekti +370 664 00300

Greitis, kokybė ir manevringumas

Mūsų transportavimo priemonė skirta įvairiems transportavimo pajėgumams ir leidžia transportuoti automobilius greitai, saugiai ir per trumpiausią laiką. Turimam transportui būdingas patikimumas, kompaktiškumas ir manevringumas, leidžiantis judėti intensyviame automobilių sraute, važiuoti į daugiaaukščio pastato kiemą ir patogiai pristatyti automobilį ribotos erdvės sąlygomis.

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, šiukšlių išvežimo kainų skirtumais
miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 664 00300
Arba paštu per kontaktų formą.