Vis daugiau butų ir namų virtuvėje atsiranda patogus pagalbininkas – indaplovė. Į perkraustymo paslaugos paslaugas įeina ir indaplovės pervežimas. Žinoma, perkraustant į naują gyvenamąją vietą, daugeliui kyla klausimas, kaip pervežti indaplovę, kad ji nesusigadintų ir sumontavus naujoje vietoje veiktų be gedimų. Transportuojant indaplovę reikia žinoti keletą svarbių taisyklių, į kurias atkreipsime dėmesį šiame straipsnyje.
Perkraustymo paslaugos – Indaplovės paruošimas pervežimui
Rekomenduojame pradėti ruošti indaplovę likus bent 24 valandoms iki persikraustymo. Tai būtina, kad prietaiso dalys, kurios veikimo metu liečiasi su vandeniu, galėtu kuo labiau išdžiūti, o indaplovės viduje liktų kuo mažiau drėgmės.
Įrenginio paruošimas judėjimui apima šiuos veiksmus:
Išimkite iš indaplovės visus išimamus daiktus – indų ir stalo įrankių laikiklius. Išdžiovinkite, nusausinkite sausais rankšluosčiais ir supakuokite kaip ir kitus indus.
Dabar galite perkelti skalbimo mašiną, kad atjungtumėte ją nuo maitinimo ir vandens tiekimo. Išjungę vandens ir elektros tiekimą, pritvirtinkite žarną ir laidą prie mašinos, dažniausiai galinėje pusėje tam yra specialios tvirtinimo detalės. Kai kuriuose prietaisų modeliuose laidas ir žarna yra nuimami, tuomet juos reikia nuimti ir sulankstyti į atskirą dėžutę, nepamirštant jos pažymėti.
pastaba
Jei žarnoms yra guminiai kamščiai, sumontuokite juos.
Purškimo svirtys dažniausiai įrengiamos indaplovės viduje. Jei jūsų modelyje jų yra, perskaitykite instrukcijas, kuriose turėtų būti nurodyta, kaip juos pašalinti. Nuimkite juos ir sulankstykite, kad gautumėte atskirą siuntą.
Dabar sunkiausia yra pašalinti vandenį iš filtrų, rezervuarų ir kitų rezervuarų. Norėdami tai padaryti, jums reikės didelio švirkšto ar kito vandens siurbimo prietaiso. Stenkitės iš visų angų pašalinti kuo daugiau vandens. Jei reikia, išimkite filtrus.
Palikite atidarytą indaplovę 24 valandas tokioje būsenoje, kad likęs vanduo išdžiūtų.
Indaplovės pakavimas kraustymuisi
Dabar apie pakuotę. Idealiu atveju turėtumėte naudoti gamyklinę dėžę ir kitus su ja pateiktus siuntimo komponentus.
Realiai suprantame, kad gamyklinės pakuotės beveik niekas nebesaugo, todėl siūlome savo sprendimą patikimai supakuoti indaplovę transportavimui. Atlikite šiuos veiksmus:
Įsitikinkite, kad mašinos viduje neliko daiktų, kurie galėtų iškristi ir sugadinti įrenginį transportavimo metu;
Naudodami pakavimo plėvelę, tvirtai prispauskite žarnas ir laidą prie indaplovės korpuso;
Jei yra putų gumos, uždėkite ją ant ypač trapių mašinos dalių ir apvyniokite vyniojamąja plėvele. Jei nėra porolono, galite naudoti nereikalingas lovatieses, antklodes ir panašius skudurus;
Jei turite didelį plastikinį siuntimo maišelį, įdėkite į jį indaplovę. Jei tokio maišelio nėra, galite jį apvynioti kartonu ir pritvirtinti pakavimo plėvele.
Šioje formoje indaplovę galima transportuoti.
Indaplovės transportavimas
Visiškai įmanoma gabenti indaplovę automobilyje, jei nėra galimybės naudotis krovininiu transportu. Bet pirmiausia turite įsitikinti, kad ji telpa į lengvąjį automobilį. Dažniausiai ji yra gabename bagažinėje arba už priekinės keleivio sėdynės, priklausomai nuo automobilio dydžio.
Patys gabendami indaplovę, atsiminkite šias svarbias taisykles:
Niekada nemėginkite patys susikrauti indaplovės. Nepaisant nedidelio tokios įrangos svorio, ji yra gana sunki, o kraunant greičiausiai apgadinama ne tik pati mašina, bet ir automobilis, smailiu kampu atsitrenkiant į kėbulą;
Negabenkite skalbimo mašinos ant automobilio stogo. Jo forma neleis saugiai pritvirtinti prietaiso net su specialia bagažine. Didelė tikimybė sugadinti pačią indaplovę, taip pat aplinkinius automobilius, jei ji „išslys“;
Transportuodami pritvirtinkite indaplovę, neleiskite jai „riedėti“ aplink saloną, kėbulą ar bagažinę.
Apskritai indaplovės gabenimo taisyklės yra standartinės bet kokiai įrangai, kuri transportavimo metu gali būti pažeista dėl drebėjimo, riedėjimo, iškilimų važiuojant nelygiais keliais. Vairuoti automobilį reikia atsargiai ir pasirinkti patogiausius kelius.
Ar galima indaplovę transportuoti gulsčia?
Atsakymas yra nedviprasmiškas: jūs rizikuojate.
Jei pažvelgsite į indaplovės gamintojo instrukcijas, jis to daryti nerekomenduoja, o netgi draudžia.
Tačiau ši taisyklė veikiau galioja naujoms indaplovėms, atvežtoms iš gamyklos. Išbandžius, vanduo iš jų nenuleidžiamas, todėl, siekiant sumažinti elektronikos trumpinimo riziką, jų nerekomenduojama vežti paguldžius.
Tačiau tinkamai paruošę indaplovę transportavimui, nesusidursite su elektros elementų trumpojo jungimo problema net ir transportuojant ją gulint.
Jei vis tiek nuspręsite indaplovę transportuoti paversta ant šono, padėkite ją ant šono, kuriame nėra valdiklių. Tada sumažinsite tikimybę, kad likęs vanduo (jei yra) pateks ant elektroninių komponentų.
Komentarų dar nėra.