DUK – Dažniausiai užduodami klausimai

Perkraustymo paslaugos

Dirbame visoje Lietuvoje. Pagrindinė bazė yra Kaune, o įmonės filialas Klaipėdoje. Taip pat aptarnaujame klientus ir už Lietuvos ribų. Perkraustome į/iš Latvijos, Estijos, Lenkijos ir kitu valstybių.

Teikiame kokybiškiausias perkraustymo paslaugas visoje Lietuvoje  žemiausiomis kainomis.

Persikraustymas yra tokia procedūra, kurios stabdyti negalima. Dirbame tiek kiek reikia – dienomis, vakarais, naktimis, švenčiu dienomis ir savaitgaliais.

Teikiame pervežimo ir perkraustymo paslaugas Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Atliekame pakrovimo, iškrovimo, pakavimo darbus, surenkame, išrenkame, montuojame baldus. Padedame pasiruošti renginiams, parodoms, koncertams, šventėms. Atliekame pagalbinius darbus statybose, išvežame senus baldus ir šiukšles.

Idealus variantas būtu bent prieš 14 darbo dienų, bet jei jums labai skubu, skambinkite ir tai pačiai dienai. Gal būt turėsime atsiradusiu langų.

Mes neturime minimalaus ar maksimalaus užsakymo trukmės. Jei jūsų užsakymas truks 15 minučių, tai už 15 minučių ir mokėsite.

Nestandartinius krovinius perkraustymo metu vežame. Prašome nepamiršti mus apie toki krovini informuoti, kad mes galėtume iš anksto pasiruošti jo išnešimui, pakrovimui ir gabenimui.

Baldų surinkimas

Kas lemia surinkimo kainą?

Baldų surinkimo kaina priklauso nuo surinkimo sudėtingumo ir surinkėjų skaičius.

Kaip užsisakyti baldų surinkimą?

Jūs mums skambinate, aptariate baldų montavimo kainą, sąlygas, laiką ir vietą.

Koks yra minimalus užsakymas?

Kartais klientui reikia tik reguliuoti fasadą arba tarkim pataisyti prastai įrengtą lentyną … Toks darbas nėra daug laiko reikalaujantis ir nebrangus, todėl kiekvienu atveju, tokio tipo darbams, kainas aptariame individualiai.

Ar galite surinkti nestandartinius baldus pagamintus pagal užsakymą?

Taip, mes turime pakankamai patirties, kad surinktume aukštos kokybės nestandartinius baldus.

Ar išardote ir paimate senus baldus?

Senų baldų išmontavimo, šiukšlių išvežimo paslaugas atliekame už papildomą mokestį.

Kokias kitas susijusias paslaugas teikiate?

Be baldų surinkimo, teikiame visas namų meistro paslaugas. Gręžimas, kalimas ir t.t.. Tai gali būti susiję su veidrodžiu, paveikslu ar karnizu kabinimu ir t.t.

Ar nestandartinių baldų surinkimo kaina skiriasi nuo standartinių baldų surinkimo?

Ar nestandartinių baldų surinkimo kaina skiriasi nuo standartinių baldų surinkimo

Be to, kad standartinius baldus mes žinome kaip surinkti, jie daugiausia būna pristatomi su visomis reikalingomis skylėmis ir frezavimais. Nestandartiniu baldu tsurinkimui gali tekti naudoti gręžimo ir frezavimo procesus, o be to, tokiu baldų surinkimas trunka ilgiau ir reikalauja daug patirties ir kruopštumo. Nestandartiniams baldams reikia laiko nuo dviejų iki trijų kartų daugiau nei serijiniams. Todėl tokių baldų surinkimas ir montavimas kainuos nuo dviejų iki trijų kartų brangiau.

Domina perkraustymo ar kitos mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis telefonu +370 608 08891 aptarti sąlygų arba palikite žinutę per kontaktu formą