Perkraustymo paslaugos 🏡

Visu tipų perkraustymo paslaugos

Mūsų perkraustymo paslaugos skirtos įvykdyti užsakymą, bet kokiam jūsų daiktų kiekio pervežimui, nepriklausomai nuo to ar tai būtų 1, 2, 3 kambarių butas, ofisas ar privatus namas. Mes esame pasirengę suteikti visas jums reikalingas paslaugas.

Procesą organizuojame atsižvelgdami į namų apyvokos daiktų, buitinės technikos, baldų skaičių. Pasiūlysime surinkimą-išmontavimą, pakavimą į dėžes ir kitas papildomas paslaugas. Apmąstysime optimalų maršrutą, pasirinksime transportą ir krovikų skaičių.

Visu tipų perkraustymo paslaugos

Ką mes darome?

Įvertinsime darbų apimtį

Įvertinsime, koks daiktų skaičius, įskaitant trapius ir ypač vertingus daiktus, kiek baldų, buitinės technikos ir kitų daiktų. Pagal tai bus nustatytas preliminarus pakuočių, automobilių ir krovėjų skaičius.

Pakrausime transportavimui.

Veikiame operatyviai ir tiksliai pagal esamų daiktų tipą ir skaičių! Nuleidžiame įvairius daiktus, dėžes, pianinus ir kitus muzikos instrumentus, įrangą, antikvarinius daiktus ir saugiai pritvirtiname mikroautobuse.

Parinksime pakavimo medžiagas

Sandėlyje turime plėvelių, dėžių, juostų, maišų ir dar daugiau, kad būtų galima saugiai gabenti, bet kokį krovinį. Pakavimo medžiagas paimsime ir pristatysime jums. Jei norite, galite supakuoti daiktus į savo dėžes ir maišus.

Sunešime į butą ir sutvarkysime

Pristatę turtą artimiausiu maršrutu, sunešime daiktus į jūsų norima vietą. Kiekvienas daiktas ras savo vietą, bus surinkti išmontuoti baldai, pajungta buitinė technika. Taip pat išnešame atsiradusias šiukšles ir pakuotes.

IÅ¡montuosime ir supakuosime

Esant poreikiui baldus išmontuosime, supakuosime ir sumontuosime naujoje vietoje. Kraunant į mikroautobusą ar furgoną daiktus, dėžes ar baldus sudėsime tvarkingai ir patikimai, kad vežant neatsirastų pažeidimų.

Valymo paslaugos

Teikiame baldų, buitinės technikos, kilimų ir kitų daiktų valymo paslaugas. Atliekame ir generalines valymo paslaugas į kurias įeina visiškai viskas, t.y. vonia, tualetas, langai, durys, sienos, lubos ir t.t.

Pakavimo medžiagos ir priemonės daiktų pakavimui

Pakavimo medžiagos ir priemonės

Norint saugiai gabenti daiktus, privalome kokybiškai supakuoti daiktus, naudodami tinkamas pagal paskirtį, kokybiškas pakavimo priemones.

Pagrindinės pakavimo priemonės:

3 kambarių buto daiktams supakuoti gali būti sunaudota iki 45 įvairaus dydžio ir paskirties dėžių, iki 20 vnt. gofruoto lakšto, iki 6 ritinėlių streth plėvelės +burbulinė plėvelė.

Kitos pakavimo priemonės:

Į galimas kitas pakavimo priemones gali įeiti lipni juosta, putos, virvės, vokai paveikslams ir t.t.

Kokybiškos pakavimo priemonės daiktu pakavimui

Profesionalūs darbuotojai.

Krovėjai, vairuotojai, baldų surinkėjai – visi turi žinių ir patirties savo darbui atlikti.

Greitas surinkimas ir išmontavimas.

IÅ¡ardysime ir supakuosime bet kokius baldus ir surinksime naujoje vietoje.

Terminai ir kokybė

Punktualumas, darbo kokybė, kruopštumas ir sąžiningumas yra mūsų stipriosios pusės!

Ar turite kokių nors klausimų? Skambinkite

Kauno filialas +370 608 08891 nuo 8.00 iki 22.00 val.
Klaipėdos filialas +370 684 59318 nuo 8.00 iki 22.00 val.

Mes jums atsakysime į visus jūsų klausimus!

Paslaugų kainos

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, šiukšlių išvežimo kainų skirtumais
miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.