Baldų pervežimas ir surinkimas 🚛

Surenkame naujus ir naudotus baldus

Baldų pervežimas ir surinkimas

Naujų baldų pervežimas ir surinkimas yra atsakingas darbas, reikalaujantis apgalvoto požiūrio. Mes galime padėti greitai ir patikimai pristatyti vertingus krovinius į bet kurią Kauno ir kitų miestų vietą.

Teikiame baldų transportavimą, pakrovimą, iškrovimą ir užnešimą, pakavimą ir išpakavimą, surinkimą ir senų baldų išardymą.

Didelę patirtį turintys, profesionalūs meistrai ne tik surinks jūsų įsigytą virtuvės, svetainės, miegamojo baldų komplektą ar surinks sekciją, spintą, komodą, arba slankiojančias sistemas, bet taip pat nebrangiai ir greitai atliekame tokius papildomus darbus kaip veidrodžių kabinimas, karnizų, žaliuzių, paveikslų, lentynėlių ir įvairių aksesuarų tvirtinimas.

Baldu pervežimas ir surinkimas

Siūlome kokybiškas paslaugas, spintos su varstomais durimis surinkimą, kurį atlieka mūsų patyręs meistras net ir nesant šių baldų schemų.

Tai labiausiai paplitęs baldas namų interjere – spinta su varstomais durimis. Šių modelių klasifikacija ir vidinis turinys yra įvairūs. Gaminio ilgaamžiškumas ir išvaizda priklauso nuo spintelės komponentų ir surinkimo kokybės.

Jau norite atsipalaiduoti patogiai? Mūsų meistrai miegamojo komplektą surinks greitai ir kokybiškai – tereikia paskambinti mums telefonu arba palikti užklausą mūsų svetainėje.

Pas mus tai ne tik patikima, bet ir patogu. Specialistai keliauja bet kuriuo adresu Kaune ir visoje Lietuvoje, nebijo jokių darbų: tiek biudžetiniai, tiek superbrangūs miegamieji bus surinkti vienodai kokybiškai.

Mes puikiai išmanome sofos veikimo mechanizmų ypatybes, kas leidžia mums kokybiškai atlikti darbą.

Jei norite, kad sofa būtų surinkta nepriekaištingai, susisiekite su mumis telefonu arba palikite užklausą mūsų svetainėje.

Prireikus surinksime didelių ir mažų dydžių išskleidžiamas, ištraukiamas ir sulankstomas sofas. Kvieskitės mus jei norite, kad darbai būtų atlikti operatyviai, kokybiškai ir nebrangiai.

Profesionalus virtuvės baldų surinkimas išsiskiria atliktų darbų kokybe, kai virtuvės gaminiai yra aiškiai išdėstyti ir susukti, nėra tarpų, iškraipymų, deformacijų ir tvirtinimo detalės nėra per sandarios judant.

Užsisakyti paslaugą būtina iš patikimų surinkėjų. Tik tokiu atveju virtuvės komplektas ar atskiras elementas jums tarnaus ilgus metus.

Mes surinksime IKEA baldus jūsų namuose ar biure.

Mūsų profesionalūs surinkėjai turi atitinkamos patirties ir greitai, naudodami specialius įrankius atliks kokybišką montavimą.
Jei jums reikia surinkimo paslaugos, tiesiog paskambinkite mums ir mūsų specialistas netrukus atvyks pas jus.

Mūsų įmonė siūlo kokybišką prieškambario baldų surinkimą.

Mes esame kvalifikuoti specialistai, galime greitai ir kokybiškai surinkti baldus, laikydamiesi visų baldų surinkimo taisyklių.

Baldų transportavimas ir kitos paslaugos

Kompleksinės paslaugos

Šiuolaikiniai baldai yra pagaminti iš įvairių medžiagų, kuriuose yra daug dekoratyvinių elementų. Tam reikia individualaus požiūrio į kiekvieną daiktą, kai jį gabename.

Naujų baldų transportavimas ir surinkimas

Teikiame visų tipų: naujų baldų pakrovimo, transportavimo, užnešimo ir surinkimo paslaugas Kauno, Klaipėdos miestuose ir visoje Lietuvoje.

Senų baldų išardymas

Teikiame senų baldų išardymo paslaugas pervežimui, sandėliavimui ar utilizavimui. Išvežame senus baldus utilizuoti.

Papildomi darbai

Atliekame tokius papildomus darbus, kaip veidrodžių kabinimas, žaliuzių, paveikslų, lentynėlių ir įvairių aksesuarų tvirtinimas.

Minkstuju baldu surinkimas kaune
Baldų surinkimo paslaugos Kaune

Baldų surinkimo paslaugas teikiame kliento adresu visame Kaune ir visoje Kauno apskrityje.

Baldų surinkimo paslaugos Kaune

Mūsų įmonė teikia profesionalias bet kokio sudėtingumo baldų surinkimo paslaugas. Mes esame geriausias sprendimas, jei reikia profesionalaus ir kokybiško baldų surinkimo palankiomis sąlygomis. Mes atvyksime jūsų nurodytu adresu, sutartu laiku.

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, šiukšlių išvežimo kainų skirtumais
miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 664 00300
Arba paštu per kontaktų formą.