Daiktų sandėliavimas

Daiktų sandėliavimas Kaune

Persikraustant ar įsigijus naujus baldus, gali būti jums reikalingas senų baldų ar kitu daiktų sandėliavimas. Mes teikiame laikino daiktų ir baldų sandėliavimo paslaugas Kauno mieste. Ši paslauga, leidžia jums perkraustymo ar remonto metu atlaisvinti patalpų, balkonų, koridorių ir spintų erdvę nuo daiktų.

Nebrangiai teikiame ir kitų paslaugų spektrą. Iš anksto susitarus, atvežame pakavimo medžiagas, išmontuojame, supakuojame baldus ir daiktus, ir galime transportuoti į savo sandėlį saugojimui arba į jūsų nurodyta vietą.

Daiktų sandėliavimas

Patikima apsauga

Nuolatinė apsauga ir vaizdo stebėjimas

Patogi vieta

Patogi vieta laikinam sandėliavimui.

Pagalba perkraustant

Pagalba perkraustant ir sandėliuojant.

Daiktų sandėliavimo kaina

Galutinis nuomos paskaičiavimas priklauso nuo saugomu daiktų kiekio, saugojimo laikotarpio bei nuo papildomos suteiktos pagalbos: išmontuojant, pakuojant, pervežant prekes.

Pagrindinis skirtumas tarp kitų sandėlių yra teikiamų paslaugų kokybė! Mūsų įmonėje dirba profesionalai, kuriems patikimos atsakingos užduotys.

Galite prekes atvežti pas mus saugojimui savarankiškai arba užsisakyti mūsų automobilį ir krovėjus, jie supakuos ir sukraus daiktus į automobilį, pristatys ir suneš daiktus į sandėlį.

Jei pageidausite, galėsite pasiimti tai, ko jums reikia, arba užsisakyti grąžinimą.

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, šiukšlių išvežimo kainų skirtumais
miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 664 00300
Arba paštu per kontaktų formą.