Daliniai kroviniai, Pastovus reisas

Daliniai kroviniai - Pastovus reisas Kaunas » Vilnius » Klaipėda » Kaunas

Daliniai kroviniai » Gabenimo paslaugos

Daliniai kroviniai yra nedidelės apimties ir neužima daug visos, todėl vienas automobilis būna skirtas kelių klientų kroviniams pervežti. Tokie kroviniai dažniausiai yra komplektuojami iš kelių skirtingų vietų ir paprastai gavėjams yra pristatomi be papildomų perkrovimų.

Taigi, daliniai kroviniai yra gana dažna fizinių asmenų ir įmonių problema, kuriai spręsti reikalingas patikimas logistikos partneris, galintis visada paimti jūsų krovinius ir laiku bei saugiai juos nugabenti į paskirties vietą.

Daliniai kroviniai – Pastovus reisas Kaunas » Vilnius » Klaipėda » Kaunas
Kiekvieną penktadienį surenkame ir vežame pilnus arba dalinius krovinius maršrutu: Kaunas » Vilnius » Klaipėda » Kaunas.

Dėl krovinio paėmimo ir pristatymo laiko susikeikite su mumis telefonu +370 664 00300 arba per kontaktų formą.

Daliniai kroviniai - Pastovus reisas Kaunas » Vilnius » Klaipėda » Kaunas

Pilni ir daliniai kroviniai

5 Daliniai kroviniai

Pilni ar daliniai kroviniai, fizinio asmens ar įmonės – mums nesvarbu, mes nuosavu transportu pervešime bet kokius jūsų krovinius. Visi daliniai kroviniai bus laiku ir saugiai atgabenami iki pat jūsų užsakovo durų. Esame profesionalų komanda, kuri pasirūpins, kad jūsų klientų kroviniai saugiai ir laiku pasiektų galutinį maršruto tašką.

Mes galime būti jūsų partneris, jei ieškote:

  • Patikimo parnerio bet kokio dydžio kroviniams gabenti;
  • Patyrusių specialistų komandos, kuri sugebėtų gabenti visų komplektavimo krovinius;
  • Patrauklaus kainos ir kokybės santykio;
  • NovatoriÅ¡kų sprendimų, užtikrinančių greitą ir patikimą krovinių gabenimą.

Kodėl jums tai naudinga

Gabenant dalinius krovinius nereikia užsakyti viso sunkvežimio, dalinis krovinys puikiai telpa tam tikroje ribotoje nedidelio transporto erdvėje ir keliauja saugiai pasiekdamas iš anksto numatytą kelionės tikslą.

Daliniai kroviniai neužima daug vietos ir padeda sutaupyti daugumai klientų, kadangi užsakoma ne visas transportas, o tik tiek kiek užima vietos dalinis krovinys. Dalinių krovinių gabenimo greitis niekuo nesiskiria nuo įprasto pilnų krovinių gabenimo ir pasiekia paskirties vietą beveik taip pat greitai.