Ikea baldu surinkimas

IKEA baldų surinkimas

IKEA baldų surinkimas daugeliui virsta galvosūkiu ir charakterio išbandymu. Turite atidžiai išstudijuoti instrukcijas, išsidėstyti visas dalis ir surinkti jas tam tikra seka. Tačiau klaidos kaina šiuo atveju yra sugaištas laikas ir sugadintas baldas. Kad išvengtumėte nemalonių situacijų, nedvejodami kreipkitės pagalbos į mus.

Ikėa baldų surinkimas
Ikėa baldų surinkimo paslaugos

Spintos surinkimas. Tai nėra pats sunkiausias darbas, tačiau reikalaujantis tikslumo ir vyriškos jėgos, nes tenka susitvarkyti su didelėmis detalėmis.
Lovos surinkimas. Susukamos lovos ar patalynės stalčių galimybės – kiekvienas baldas reikalauja kitokio požiūrio. Kuo sudėtingesnis modelis, tuo daugiau laiko praleidžiama jo surinkimui, o patirties neturintis žmogus negalės susidoroti su kai kuriomis iš šių užduočių.
Persirengimo kambariai. Jie yra kompaktiški ir universalūs, tačiau jų pakuotėje yra daugybė lentynų, pertvarų, smulkių dalių ir priedų.
Gyvenamieji kambariai. Tokie baldai, kaip taisyklė, yra didelių matmenų, juose yra daug dekoratyvinių detalių, stiklo elementų ir veidrodžių.
Virtuvės baldai. Virtuvėje reikia tiksliai suderinti visus elementus, sukurti komunikacijų išpjovas, sumontuoti įmontuotus prietaisus, surinkti pakabinamas konstrukcijas.

Ikėja baldų
surinkimo paslauga

Mums nėra neišsprendžiamų problemų.
Mes vos per kelias valandas jums surinksime bet kokį baldą.

Susisiekite su mumis telefonu +370 608 08891

Priežastys užsakyti pas mus IKEA baldų surinkimą

Dirbame Kaune ir visoje Kauno apskrityje. IKEA baldų surinkimas gali būti reikalingas ne tik miesto bute, bet ir užmiesčio kotedže. Kad ir kur jis būtų, mūsų specialistai atvyks pas Jus nustatytu laiku.

Dirbame ne tik su pavieniais asmenimis, bet ir su organizacijomis. Persikėlėte į naują biurą ir norite kuo greičiau tęsti įmonės veiklą? Paskambinkite mums ir visus darbus atliksime per trumpiausią įmanomą laiką.

Susipažinkite su perkraustymo paslaugų, baldų surinkimo, šiukšlių išvežimo kainų skirtumais
miesto ir užmiesčio ribose.

Gaukite profesionalo patarimą

Telefonu +370 608 08891
Arba paštu per kontaktų formą.