Prieš užsisakant Perkraustymo paslaugos teikėjus 🚛🏘⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Perkraustymo paslaugos

Perkraustymo paslaugos – kokios pagrindinės paslaptys organizuojant persikraustymą į kita butą?

Tapkite tikru auditoriumi. Eikite per visus kampus, spinteles ir antresoles – atlikite auditą, kad atsikratytumėte visko, kas nereikalinga. Jūs netgi galite surengti šeimyninį konkursą: kas suras ir surinks daugiausiai šlamšto, laimi prizą (pavyzdžiui, savaitę neplauna indų naujame bute – kodėl?).

Prieš užsisakant Perkraustymo paslaugos teikėjus

🏡 Surinkite visus dokumentus į vieną aplanką. Persikraustymas yra įdomus procesas, ir nors dar neperėjome prie visiško skaitmeninio visų dokumentų formato, popieriai yra labai svarbūs. Įsigykite šviesų, erdvų aplanką su skyreliais visiems dokumentams, kad prireikus lengvai rastumėte bet kokį popierių.

🏡 Gelbėjimo lagaminas. Supakuokite vieną maišelį su viskuo, ko jums reikia: dantų šepetėliu, plaukų šepetėliu, švariais marškinėliais, pirmosios pagalbos rinkiniu, užkandžiais, buteliu vandens ir kt. Net jei kažkas vyksta ne pagal planą, esminiai dalykai visada bus po ranka, kol bus sprendžiamos force majeure aplinkybės.

🏡 Dėžutė su vertingais daiktais. „Auksą ir deimantus“ geriau sudėti į atskirą dėžutę ir turėti su savimi. Tai jūsų rankinis bagažas skrendant į naują butą – taip saugiau ir ramiau.

🏡 Baldų išmontavimas. Išmontuokite (arba patikėkite tai mūsų kraustytojams) visus baldus, kuriuos galite. Patogiausia ir saugiausia transportuoti išardytą.

🏡 Nepirkite, nesuklyskite! Nepirkite didelių pirkinių likus savaitei, o dar geriau – mėnesiui iki persikėlimo. Neštis dar viena maišą su naujais pirkiniais ir viską išdėlioti naujoje vietoje – visiškai nereikalingas vargas.

🏡 Paruoškite maistą iš anksto. Jei nesate gatavo maisto pristatymo gerbėjas, dieną prieš persikraustymą paruoškite pietus ir apsirūpinkite folija bei indeliais. Kai persikelsite į naujus namus, tereikės juos tik pašildyti.

Komentarų dar nėra.

Palikite savo komentarą

Your email address will not be published.